Sprawdzone arkusze maturalne można odbierać w bibliotece w godzinach jej otwarcia.

 

        Poniedziałek   9-13

 

        Wtorek           12-16

 

         Środa               9-13

 

           Czwartek       12-16

 

          Piątek             12-16

 

Informacja o dostępności prac z poszczególnych przedmiotów

będzie sukcesywnie przekazywana uczniom przez nauczycieli.

         

INFORMACJE DLA KLAS TRZECICH: 

 

Ostateczne wystawienie ocen dla klas trzecich: do 22 kwietnia 2021 r. 

 

Klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna klas trzecich:  26 kwietnia 2021 r.

 

Zakończenie roku szkolnego dla klas trzecich:  30 kwietnia 2021 r.

                                                            

26.03.2021 r.

Dyrektor Wiesława Krysztofowicz

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZDALNEGO NAUCZANIA

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki zajęcia lekcyjne z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, trwające od 19 października 2020 r., będą realizowane do  25 kwietnia 2021 r.

Dyrektor Wiesława Krysztofowicz

14. 04.2021r.

 

uczennice i uczniowie zwolnieni z zajęć lub oczekujący na lekcję pozostają pod opieką nauczycieli w bibliotece

(w przypadku zwolnienia z wychownia fizycznego – pozostają pod opieką nauczyciela prowadzącego wf)

   

ZASTĘPSTWA NA CZWARTEK → 15 KWIETNIA 2021 r.

nieobecni: A. Kulka-Radko. K. Nowicka-Nozdryń, A. Hochleitner

 

za p. A. Kulka-Radko:

2 godzina → klasa 1G → grupa zwolniona

3 godzina → klasa 2D1 → grupa zwolniona

4 godzina → klasa 3G → grupa zwolniona

5 godzina → klasa 2B1 → grupa zwolniona

6 godzina → klasa 2D2 → grupa zwolniona

7 godzina → klasa 2G1 → grupa zwolniona

8 godzina → klasa 2D1 → grupa zwolniona

 

za p. K. Nowicką-Nozdryń:

1 godzina → klasa 2A2 → grupa zwolniona

2 godzina → klasa 3AEF → grupa zwolniona

3 godzina → klasa 3AEF → grupa zwolniona

 

za p. A. Hochleitner:

1 godzina → klasa 1C → grupa zwolniona

2 godzina → klasa 2E1 → grupa zwolniona

3 godzina → klasa 2F1 → p grupa zwolniona

5 godzina → klasa 2A1 → grupa zwolniona

7 godzina → klasa 2B1 → grupa zwolniona

 

 

ZASTĘPSTWA NA PIĄTEK → 16 KWIETNIA 2021 r.

nieobecni: K. Nowicka-Nozdryń, A. Hochleitner

 

za p. K. Nowicką-Nozdryń:

7 godzina → klasa 2E1 → grupa zwolniona

8 godzina → klasa 2A1 → grupa zwolniona

9 godzina → klasa 3D → grupa zwolniona

 

 

za p. A. Hochleitner:

3 godzina → klasa 1D → grupa zwolniona

4 godzina → klasa 2C1→ grupa zwolniona

5 godzina → klasa 2E1 → grupa zwolniona

7 godzina → klasa 2B1 → grupa zwolniona

8 godzina → klasa 2D1 → grupa zwolniona

9 godzina → klasa 2D1 → grupa zwolniona

 

ZASTĘPSTWA NA PONIEDZIAŁEK → 19 KWIETNIA 2021 r.

nieobecni: , A. Hochleitner

 

za p. A. Hochleitner:

2 godzina → klasa 1D → grupa zwolniona

3 godzina → klasa 2F1 → grupa zwolniona

4 godzina → klasa 2G1 → grupa zwolniona

6 godzina → klasa 1E → grupa zwolniona