Komunikat do uczniów i rodziców

 Informuję, że w dniu 19 kwietnia 2019r.  pracownicy naszej szkoły

biorą   udział w  akcji protestacyjnej

Informacje o sytuacji w kolejnych dniach będą podawane na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły 

Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły  będą mogli uczestniczyć
w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w wyznaczonych salach.


z poważaniem

Wiesława Krysztofowicz

dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

     Informujemy, że Dzień Otwarty Szkoły

zaplanowany na 26 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się

W piątek 11.01.2019 uczennice naszej szkoły Natalia Kwidzińska z klasy Ia oraz Klaudia Kamińska z IIIf przystąpiły do pisemnej części etapu okręgowego Olimpiady Języka Niemieckiego. Obecnie oczekujemy na wyniki i informację, czy zostały zakwalifikowane do ustnej części tego konkursu.

Miło nam poinformować, że obie uczennice zakwalifikowały się również do finału X Trójmiejskiego Konkursu Języka Niemieckiego pod patronatem Konsulatu Generalnego RFN w Gdańsku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Edyta Delekta – nauczycielka języka niemieckiego