Komunikat do uczniów i rodziców

 Informuję, że w dniu 19 kwietnia 2019r.  pracownicy naszej szkoły

biorą   udział w  akcji protestacyjnej

Informacje o sytuacji w kolejnych dniach będą podawane na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły 

Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły  będą mogli uczestniczyć
w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w wyznaczonych salach.


z poważaniem

Wiesława Krysztofowicz

dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

     Informujemy, że Dzień Otwarty Szkoły

zaplanowany na 26 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się

Znamy już laureatów Konkursu o Pierwsze Pióro naszej szkoły! Jury w składzie Monika i Wojtek Kulling przyznało trzy nagrody. Pierwsze miejsce i tytuł Mistrzyni Pióra IX LO roku szkolnego 2018/2019 otrzymała ANIA CHYTŁA z klasy IIIGJury doceniło kreatywność i zgodność stylu pisania z językiem emocji.
Drugie miejsce zajęła KASIA PAKUŁA z klasy IIA, trzecie natomiast - ADA KOŁODZIEJCZAK z IIIE. Zwycięskie opowiadanie zostanie opublikowanie na łamach Gazetki Szkolnej "Przystanek Dziewiątka".  Nagrodami w konkursie są karty prezentowe Empik. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!