Komunikat do uczniów i rodziców

 Informuję, że w dniu 19 kwietnia 2019r.  pracownicy naszej szkoły

biorą   udział w  akcji protestacyjnej

Informacje o sytuacji w kolejnych dniach będą podawane na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły 

Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły  będą mogli uczestniczyć
w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w wyznaczonych salach.


z poważaniem

Wiesława Krysztofowicz

dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

     Informujemy, że Dzień Otwarty Szkoły

zaplanowany na 26 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się

W poniedziałek 18 marca 2019 r.  w sali 39 gościli przedstawiciele Wydziałowej Rady Studentów Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki z Politechniki Gdańskiej celem przedstawienia w ramach projektu „Kariera na ETI” oferty uczelni na najbliższy rok akademicki.

Podczas ponad dwugodzinnego spotkania przedstawione zostały warunki rekrutacji, strategia przy zdawaniu egzaminów maturalnych, specjalności na studiach I stopnia oraz kierunki studiów, system stypendialny, działalność kół naukowych. Przedstawiciele WRS ETI odpowiadali na pytania uczniów klas informatycznych naszej szkoły.

 Tadeusz Bury