Komunikat do uczniów i rodziców

 Informuję, że w dniu 19 kwietnia 2019r.  pracownicy naszej szkoły

biorą   udział w  akcji protestacyjnej

Informacje o sytuacji w kolejnych dniach będą podawane na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły 

Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły  będą mogli uczestniczyć
w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w wyznaczonych salach.


z poważaniem

Wiesława Krysztofowicz

dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

     Informujemy, że Dzień Otwarty Szkoły

zaplanowany na 26 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się

Z okazji imienin Patrona naszej szkoły jak co roku zorganizowano konkurs plastyczny „Józef Piłsudski w karykaturze”. Rozstrzygnięcie nastąpiło we wtorek 19 marca.  Z 41 prac, które wpłynęły na konkurs 1 miejsce przyznano Julii Świech z klasy I E,

2 miejsce Adriannie Kołodziejczak z kl. III E, natomiast 3 miejsce otrzymała Emilia Michalik z kl. II A. Oprócz nich jury wyróżniło jeszcze prace Beaty Graban z klasy III E, Pauliny Kolatowskiej z klasy II E i Marty Zagożdżon również z klasy II E. Wszyscy  zostali uhonorowani okolicznościowymi dyplomami. Zdobywcom trzech pierwszych nagród i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy,  a pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie

Leszek Sobieraj