Komunikat do uczniów i rodziców

 Informuję, że w dniu 19 kwietnia 2019r.  pracownicy naszej szkoły

biorą   udział w  akcji protestacyjnej

Informacje o sytuacji w kolejnych dniach będą podawane na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły 

Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły  będą mogli uczestniczyć
w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w wyznaczonych salach.


z poważaniem

Wiesława Krysztofowicz

dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

     Informujemy, że Dzień Otwarty Szkoły

zaplanowany na 26 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się

W dniach 25-27 marca w naszej szkole odbyły się Szkolne Rekolekcje, które poprowadził ksiądz Piotr Belecki z Wejherowa. Mogliśmy wziąć w nich czynny udział. Mówiliśmy o szczęściu, jakie daje nam Jezus, o wartości przyjaźni i budowaniu relacji z Bogiem.

Ksiądz Piotr obalił wiele mitów na temat wiary. Rekolekcje skłoniły nas do refleksji nad swoją postawą życiową i głębokich przemyśleń. "Trzy dni i trzy noce szuka Maryja Syna, który się zgubił. Obyśmy ty i ja- mogli powiedzieć, że nasza wola znalezienia Jezusa również nie zna odpoczynku" (ks. Piotr Belecki).