02 września (poniedziałek) zapraszamy na:

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019 / 2020

=> dla klas pierwszych godz. 9.00

=> dla klas drugich i trzecich godz. 10.00

Dla podkreślenia wyjątkowości tego dnia w życiu każdego z uczniów (uczennic) prosimy o przybycie w stroju galowym.

 

29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum (dotyczy klas pierwszych)
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

 

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

Dnia 27.03 w Gdańskim Liceum Autonomicznym odbyła się finałowa uroczystość jubileuszowej X edycji Trójmiejskiego Konkursu Języka Niemieckiego pod patronatem Konsulatu Generalnego Republiki Federalnej Niemiec.

Uroczystość tę zaszczyciła swoją obecnością Konsul generalna Cornelia Pieper, która złożyła serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom, którzy dotarli do tego etapu konkursu oraz jego laureatom. Naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice: Klaudia Kamińska z IIIF oraz Natalia Kwidzińska z IA. Nie udało im się wprawdzie zdobyć tytułu laureata, ale Natalia będzie miała jeszcze okazję „powalczyć o to trofeum” przez dwa najbliższe lata, a Klaudii chciałabym serdecznie podziękować za reprezentowanie naszej szkoły w konkursach języka niemieckiego i życzyć dalszych sukcesów z niemieckim już poza murami naszej szkoły.

Edyta Delekta