18 września (środa) zapraszamy:
 

o godzinie  17.00- rodziców uczennic i uczniów klas trzecich na spotkanie z dyrekcją szkoły w sprawie matury   (w auli)

o  godzinie 17.30 rodziców uczennic i uczniów klas I, II i III na spotkanie z wychowawczyniami i wychowawcami klas   (w salach)

o godzinie 18.30 - rodziców wybranych do tzw. "trójek klasowych" na spotkanie Rady Rodziców   (w auli)

Odnalezienie fragmentu przemówienia Abrahama wygłoszonego w sprawie Pomorza podczas pobytu w Paryżu, rozwiązanie rebusu związanego z jednym z zajęć Abrahama, odnalezienie nazwy dzielnicy Gdyni z czasów początku budowy portu, spotkanie z kompanem Abrahama z lat międzywojennych - nauczycielem Kamrowskim i wiele innych zadań

musieli rozwikłać uczestnicy gry miejskiej, zorganizowanej 18maja z okazji 150. rocznicy urodzin Antoniego Abrahama, działacza społecznego, orędownika rozwoju portu i miasta Gdyni. Frekwencja dopisała. W grze uczestniczyli mali i duzi Gdynianie oraz sympatycy miasta. Wszyscy dobrze się bawili, mimo niedogodności pogodowych i z uśmiechami dotarli do mety w Kaszubskim Forum Kultury.Zobaczcie fotorelację z wydarzenia. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki dzięki Patronom i Partnerom gry: Gdynia, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie o/Gdynia, Samorząd Uczniowski IX LO w Gdyni, Domino's Pizza.
Wydarzenie dofinansowane przez miasto Gdynia.

Kaszubskie Forum Kultury

Fot. Żaneta Janicka