Komunikat do uczniów i rodziców

 Informuję, że w dniu 19 kwietnia 2019r.  pracownicy naszej szkoły

biorą   udział w  akcji protestacyjnej

Informacje o sytuacji w kolejnych dniach będą podawane na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły 

Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły  będą mogli uczestniczyć
w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w wyznaczonych salach.


z poważaniem

Wiesława Krysztofowicz

dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

     Informujemy, że Dzień Otwarty Szkoły

zaplanowany na 26 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się

W dniach 17-19.10.2018 wolontariusze ze Szkolnego Koło Caritas pod opieką Pani Anny Hochleitner uczestniczyli w wycieczce do Wadowic i Krakowa

wraz z innych uczniami ze Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Gdańskiej, aby odkrywać, co oznacza dziś tak często używane słowo „patriotyzm". Wyjazd był pierwszym etapem realizacji projektu „Niepodległość - codziennie na 100 %” finansowanego w ramach programu „100 projektów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości Polski" organizowanego przez Caritas Polska oraz Biedronkę. Uczniowie spotkali się w Radwanowicach z podopiecznymi Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" w ośrodku "Doliny Słońca" oraz z seniorami z Ośrodka Wsparcia Dziennego Osób Starszych i Niepełnosprawnych Campus Misericordiae w Brzegach prowadzonego przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej.                                                                                                  Uczestniczka-  Laura Truszczyńska, kl IE