Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego wojewódzkiego konkursu języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

ETAP REJONOWY ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 16 STYCZNIA 2018 R. O GODZ. 14:00

w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego uL. Orłowska 57, 81-542, GDYNIA

REJON 4 - GDYNIA I

 

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Amerykańska Szkoła Podstawowa z Wykładowym Językiem Angielskim w Gdyni

Lp.

Nazwisko imię (imiona) ucznia

1. Arciszewski-Mielewczyk Eugeniusz
2. Barczak Alex
3. Bareła Jakub
4. Bojanowska Antonina
5. Bojanowski Aleksander
6. Bucior Weronika
7. Daraż Amadeusz
8. Derenda Jan
9. Figura- Schoenhals Kaszmir
10. Gasiński Jakub
11. Głowacki Maciej
12. Gordon Nina
13. Kaliszcak Jan
14. Klaus Sonia
15. Kłoczko Oskar
16. Kobus Wacław
17. Kozdroń Mateusz
18. Kręcicki Tobiasz
19. Kupis Marcin
20. Lengier Maja
21. Mikołajczyk Mateusz
22. Oppeln- Bronikowski Mikołaj
23. Pedrycz Wiktor
24. Piękosz- Grabowska Lena
25. Poleszak Dagmara
26. Rogaczewska Paulina
27. Rozbicka Iga
28. Socha Maciej
29. Ścibior Adam

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdyni, ul. Strażacka 15

L.P. Nazwisko, imię ( imiona) ucznia
  Dmochowska Janina
  Dolacińska Daria
  Graczyk Joanna Barbara
  Kamińska Klara Olga
  Kowalczyk Szymon
  Lesiński Aleksander Edward
  Małek Natalia
  Mielech Zofia Anna
  Pietrucha Amelia
  Pozorska Olivia
  Rudnicka Alicja
  Stopa Franciszek
  Żarnowska Zofia Krystyna

Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni im. Obrońców Helu, ul. Orłowska 27/33

L.P. Nazwisko, imię ( imiona) ucznia
1. Szulist Julia
2. Tokarska Julia
3. Wojtkowska Emilia

-----------------------------------------------------

Szkoła Podstawowa nr 11w Gdyni,

ul. Wrocławska 52

L.P. Nazwisko, imię ( imiona) ucznia
1. Wiliński Bartłomiej Maksymilian

Szkoła Podstawowa nr 12w Gdyni

ul. Stawna 4/6

L.P. Nazwisko, imię ( imiona) ucznia
1. Kędziora Mateusz Karol
2. Majewska Marta Elżbieta
3. Soliński Alan Henryk

Szkoła Podstawowa nr 13w Gdyni

ul. Halicka 8

L.P. Nazwisko, imię ( imiona) ucznia
1. Brzezicki Jakub
2. Płudowska Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 20w Gdyni

ul. Starodworcowa 36

L.P. Nazwisko, imię ( imiona) ucznia
1. Bone Zuzanna Maria
2. Borbély Sylwia Katarzyna
3. Cichocka Zuzanna
4. Grzegorowski Jerzy Robert
           5. Konarzewska Anna Magdalena
6. Maślarz Łukasz Karol
7. Peszek Agata Alicja
8. Sajdak Jan Franciszek
9. Smolana Weronika Wiktoria

Szkoła Podstawowa Nr 23,

ul. Grotgerra 19 Gdynia

L.P. Nazwisko, imię ucznia
1. Jankowska Alicja, Sinead
2. Jankowski Jacek
3. Latoszek Natalia
4. Sarzyński Kornel
5. Winczek Seweryn
6. Spodarczyk Wojciech

Szkoła Podstawowa nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni,

ul. Cylkowskiego 5

L.P. Nazwisko, imię ucznia
1. Grodzka Maja
2. Kujawa Bartosz
3. Miszke Helena
4 Warszakowska Dominika
Szkoła Podstawowa nr 35 Gdyni, ul. Uczniowska 1
L.P. Nazwisko, imię ucznia
1. Borodzicz Maja
2. Fryca Antonina
Szkoła Podstawowa nr 46 Gdyni, ul. Chwaszczyńska 26 ( ZSP nr 4)
L.P. Nazwisko, imię ucznia
1. Dustet Leskiewicz Artur
2. Mroczko Iga
3. Strzelecki Iwo
4. Surawska Agnieszka
Szkoła Podstawowa nr 47 Gdyni, ul. Nagietkowa 73
L.P. Nazwisko, imię ucznia
1. Nowak Wojciech Piotr
2. Podgórny Mikołaj
3. Prugar Julia Maria
4. Stanowski Hubert
5. Włodarska Hanna

Szkoła Podstawowa nr 48 Gdyni,

ul. Jowisza 60

L.P. Nazwisko, imię ucznia
1. Antkowiak Marianna
2. Blackler Holly
3. Gruchała Aleksandra
4. Krawcewicz Filip
5. Sielecka Maja
6. Sielecka Martyna
7. Waga Radosław
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Lokomotywa, ul. Jana z Kolna35, Sopot
L.P. Nazwisko, imię ucznia
1. Gronowska Iga
2. Karpiński Maciej
3. Kitson Oskar
4. Pawłowski Kacper
5. Rymarzak Monika

6.

Urban Magdalena
7. Wojciechowski Michał
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sopocka Szkoła Montessori, ul. Tatrzańska 19, Sopot
L.P. Nazwisko, imię ucznia
1. Gembczyk Zofia
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnym Nr 1, ul. Armii Krajowej 50/54, Sopot
L.P. Nazwisko, imię ucznia
1. Jung Aleksandra
2. Zachara Izabela
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7, ul. Haffnera 55, Sopot
L.P. Nazwisko, imię ucznia
1.

Jerzak David Emmanuel

2.

Rusin Katarzyna

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8, ul. J. Golca 3, Sopot
L.P. Nazwisko, imię ucznia
1. Czarnecka Maria, Anna
2. Czerwińska Xenia, Wanda
3. Fruczek Agata
4. Hałuszczuk Wiktoria
5. Żak Kamil
6. Żak Mateusz
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9, ul. Kolberga 60, Sopot
L.P. Nazwisko, imię ucznia
1. Kościński Kacper
2. Nurek Kacper
3. Sabura Sonia
4. Simeone Sara
Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa, Aleja Niepodległości 739A, Sopot
L.P. Nazwisko, imię ucznia
1. Chojnowski Antoni
2. Hintz Julia
3. Kamińska Wiktoria Ewa
4. Karwik Maciej
5. Kaźmierczak Jakub
6. Kiedrowska Natalia
7. Kowalczyk Monika
8. Kozikowska Martyna Maria
9. Kristiansen Ingrid
10. Krzyżanowski Adam
11. Ośka Maja
12. Pilarczyk Marta Anna
13. Popiołek Wiktoria
14. Rudziks Julia
15. Skorwider Pola Anna
16. Zimny Katja Anna
     

                                                                         Gdynia, dn. 30.11.2018r.