Komunikat do uczniów i rodziców

 Informuję, że w dniu 19 kwietnia 2019r.  pracownicy naszej szkoły

biorą   udział w  akcji protestacyjnej

Informacje o sytuacji w kolejnych dniach będą podawane na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły 

Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły  będą mogli uczestniczyć
w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w wyznaczonych salach.


z poważaniem

Wiesława Krysztofowicz

dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

     Informujemy, że Dzień Otwarty Szkoły

zaplanowany na 26 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się

W minionym tygodniu odbyły się Mistrzostwa Gdyni Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowała P. Agnieszka Ławicka, nauczycielka wychowania fizycznego,która startowała w stylu dowolnym i stylu grzbietowym na dystansie 50 m. W obu tych startach zdobyła 2 miejsce.
Nie było to, Jej jedyne osiągnięcie sportowe w tym roku. P. Agnieszka startowała również w Mistrzostwach Gdyni w Tenisie Stołowym dla Pracowników Oświaty i wywalczyła złoty medal, wygrywając swoje wszystkie mecze. Gratulujemy !!!