Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej. 

Dyrektor 
Wiesława Krysztofowicz

RODO

 

Sport kalendarz

 

 

Kalendarz zawodów sportowych w roku szkolnym 2016/ 2017

 

 

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców

W przyszłym tygodniu rozpoczniemy Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców.

Ze szkół, które zgłosiły się na początku roku i uzupełniły deklaracje oraz potwierdziły swój udział w zawodach zostały utworzone grupy:

Grupa „A”                             Grupa „B”                              Grupa „C”

1. I ALO                                   1. ZSAE                                1. XIV LO

2. X LO                                    2. CKZiU nr 1                        2. VII LO

3. ZSE-T                                  3.ZSHG                                 3. ZSCHiE

4. CKZiU nr 2                           4. IX LO                                4. VI LO

5. V LO                                     5. III LO                                5. II LO

Pierwszy zespół w każdej z grup jest rozstawiony na podstawie wyniku z poprzedniego roku. Zostały utworzone trzy grupy pięcio-zespołowe. Mecze rozgrywane są w systemie każdy z każdym. Do finału awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Grupa finałowa będzie się zatem składała z 6 zespołów i również zostanie rozegrana system każdy z każdym. Gramy po 6 zawodników na boisku + bramkarz.

Zawody odbywają się w Gdyni przy ulicy Olimpijskiej 5/9 na Boisku Bocznym „B” „klatka”.

Grupa „A” rozgrywki rozpocznie w poniedziałek 24.10.2016 r. o godzinie 8.30.

Grupa „B” rozgrywki rozpocznie we wtorek 25.10.2016 r. o godzinie 8.30.

Grupa „C” rozgrywki rozpocznie w środa 26.10.2016 r. o godzinie 8.30.

Grupa Finałowa rozgrywki rozpocznie w piątek 28.10.2016 r. o godzinie 8.30.

Godzina podana w komunikacie jest godziną rozpoczęcia pierwszego meczu. Prosimy przyjść szybciej, aby odebrać kluczyk od szatni, być obecnym na odprawie i rozgrzać się przed pierwszym meczem.

Przypominamy również o zapisaniu się w systemie SRS i przyniesieniu wydrukowanych i podpisanych zgłoszeń z systemu na zawody.

Opiekun p. Maciej Ptaszyński

 

 

 

Zajęcia szkolnego koła sportowego2015/ 2016

 

Poniedziałek godz. 14:30 sala YMCA -  siatkówka. Prowadzący Magdalena Tężycka.

 

 

 

Kalendarz zawodów sportowych w roku szkolnym 2015/ 2016 

 

 

 Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

4 grudnia piątek sala 115

1000 -1300

Zapraszamy do udziału reprezentacje klas - 2dziewczyny i 2 chłopców.

Zgłoszenia u nauczycieli wych.fiz.do 2 grudnia.

 

Mecz towarzyski IX LO - VI LO 

09.11.2015r. poniedziałek godz. 14:30 sala YMCA

 

 

 

WAŻNE!

 

Zawody rozgrywane są w Hali Gdynia Arena. Wejście od tyłu hali od strony lasu dolnym wejściem.

 

Start pierwszego meczu po 10-minutowej rozgrzewce. ( Pierwsze mecze: 4.11 -13.10; 6.11 – 13.10;

 

9.11- 11.10; 10.11-11.40.

 

 

 

ZAJĘCIA SZKOLNEGO KOŁA SPORTOWEGO 2014/2015

SKS Z KOSZYKÓWKI     PONIEDZIAEK GODZ. 1430 - 1610  YMCA   prowadzący  K. Pakólski

SKS Z SIATKÓWKI         PONIEDZIAŁEK         1430- 1610  YMCA   prowadzaca M. Tężycka

ZAJĘCIA SKS Z SIATKÓWKI I KOSZYKÓWKI ODBYWAJĄ SIĘ CO DRUGI TYDZIEŃ ZACZYNAJĄC OD 22.09.

22.09. koszykówka

29.09. siaktówka

06.10. koszkówka

13.10. siatkówka itd..

SKS Z PŁYWANIA  ŚRODA   GODZ. 16 15 - 1700 płwalnia w hotelu Gdynia  prowadzący  M. Góralski

 

 

 

Kalendarz zawodów sportowych w roku szkolnym 2014 / 2015.

 

Finały Mistrzostw Gdyni w piłce siatkowej chłopców

 

 Miejsce zawodów: IX LO w Gdyni ul. Żeromskiego, hala YMCA

 Terminarz rozgrywek siatkówki chłopców

 

09.03. poniedziałek

 

1030  TT – IX LO

 

1130  III LO – V LO

 

1230   II LO – VI LO

 

11.03. środa

 

830    TT – II LO

 

930     V LO – IX LO

 

1030 III LO – VI LO

 

13.03. piątek

 

800 III LO – II LO

 

900 VI LO – TT LO

 

16.03. poniedziałek

 

1330 V LO – TT

 

1430 IX LO – III LO

 

17.03. wtorek

 

1030   TT – III LO

 

1130 V LO – VI LO

 

1230 II LO – IX LO

 

19.03. czwartek

 

900  II LO – V LO

 

1000 VI LO – IX LO


Finały Mistrzostw Gdyni w piłce siatkowej dziewcząt

Miejsce zawodów: IALO w Gdyni, ul. Narcyzowa 6

 

TERMINARZ ROZGRYWEK SIATKÓWKI DZIEWCZĄT:

 

Data spotkania

Godzina

Mecz pomiędzy

I

KOLEJKA

24.02.

(wtorek)

8.30

VI LO – IX LO

9.30

II LO – XIV LO

10.30

I ALO - ZSHG

II KOLEJKA

4.03.

(środa)

12.30

I ALO – II LO

13.30

VI LO – ZSHG

14.30

IX LO – XIV LO

III

KOLEJKA

6.03.

(piątek)

8.30

I ALO – VI LO

9.30

II LO – IX LO

10.30

XIV LO – ZSHG

IV

KOLEJKA

10.03.

(wtorek)

8.30

ZSHG – IX LO

9.30

I ALO – XIV LO

10.30

II LO – VI LO

V KOLEJKA

12.03.

(czwartek)

8.00

ZSHG – II LO

9.00

I ALO – IX LO

10.00

VI LO – XIV LO

 

 

XIV MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

1. ORGANIZATOR:
- Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni
- UKS Złoty Tur Gdynia, FAP
- Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji

2. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:
- 04 grudnia 2014 na auli ZSCHiE ul. Sambora 48

3. KATEGORIE WIEKOWE I WAGOWE:

Szkoły Gimnazjalne:
- Chłopcy klasa II Open,  dziewczęta klasa III Open
- Chłopcy klasa II Open,  dziewczęta klasa III Open

Szkoła może wystawić MAKSYMALNIE czterech zawodników i dwie zawodniczki we wszystkich kategoriach wagowych.

Szkoły Ponadgimnazjalne:
- Chłopcy: 63, 70, 78, 86, ponad 86 kg
- Dziewczęta: 55, 70, ponad 70 kg

 

     Gdyńska Liga Lekkoatletyczna

I rzut 

Termin: 03.12.2014 godz. 930

Miejsce zawodów : Hala Lekkoatletyczna GOSiR – ul. Olimpijska 5/9

Dziewczęta: 50m, 600 m, skok w dal, skok wzwyż, kula 4 kg

Chłopcy: 50m, 1000 m skok w dal, skok wzwyż, kula 7 kg

                 Skok wzwyż – wysokości od których rozpoczynamy rywalizację

Chłopcy

Dziewczęta

Szkoły Ponadgimnazjalne

1.45m

1.20m

Każda szkoła ma prawo wystawić zespół składający się z dowolnej liczby zawodników, jednak nie więcej jak 3 zawodników / zawodniczek do jednej konkurencji.         

Zawodnik ma prawo startu w jednej konkurencji. Nie ma startu PK.

Punktowanych będzie 8 miejsc wg klucza: I miejsce - 9 pkt; II miejsce - 7 pkt; III miejsce - 6 pkt; itd aż do VIII miejsca - 1 pkt.

Prowadzona będzie klasyfikacja drużynowa oraz indywidualna.

Dyplomy i medale za zajęcie I, II, III miejsca w klasyfikacji indywidualnej.

Puchary i dyplomy za zajęcie I, II, III miejsca w klasyfikacji drużynowej (po II rzucie Ligi)

Do klasyfikacji drużynowej liczona jest suma punktów uzyskanych za miejsca od 1 do 8.

Klasyfikacja drużynowa podana zostanie na stronie GOSiR-u. Puchary zostaną rozdane podczas indywidualnych i drużynowych zawodach LA na otwartym stadionie.

 

 

 

Kibicujemy naszym Siatkarkom !!!

 

1 grudnia br. o godz. 15 00 na sali YMCA odbędzie się mecz piłki siatkowej dziewcząt w ramach Mistrzostw Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej. Nasze siatkarki zmierzą się tego dnia z reprezentacją III LO w Gdyni. Wszystkich sympatyków siatkówki serdecznie zapraszamy.

 

 

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt

 

Miejsce zawodów: VLO, ul. Dickamana 14, zbiórka pół godziny przed meczem. 

CZWARTEK 27.11.2014

08:00          V LO – ZSAE

09:00          VI LO – III LO

10:00          IX LO– ZSAE

CZWARTEK 04.12.2014

08:00          V LO – III LO

09:00          VI LO – IX LO

10:00          ZSAE – III LO

CZWARTEK 11.12.2014

08:00          V LO – IX LO

09:00          VI LO – ZSAE

10:00          III LO – IX LO -  mecz odbędzie się 01.12. o godz. 15 na sali YMCA

CZWARTEK 09.12.2014

14:30          V LO – VI LO

 

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców

 

Miejsce zawodów: VLO, ul. Dickamana 14, zbiórka pół godziny przed meczem.

 

CZWARTEK 23.10.2014 

08:00          V LO – IX LO

09:00          ZSB – ZST

10:00          IX LO - I ALO

CZWARTEK 30.10.2014 

08:00          V LO – ZST

09:00          IX – ZSB

10:00          I ALO – ZST

CZWARTEK 06.11.2014 

08:00          V LO – I ALO

09:00          IX LO – ZST

10:00          IALO – ZSB

CZWARTEK 13.11.2014 

08:00          V LO – IALO

09:00          IX – ZST

10:00          ZSM – ZST  

CZWARTEK 20.11.2014 

08:00          V LO – ZSB

 

Reprezentacja: P. Biliński, M. Ryński, Ł. Skórski, R. Horbik, P. Niewęgłowski, J. Zwara, P. Szajda,

W. Łuka, Ł. Biały, M. Borko 

  

 

Mistrzostwa Gdyni w Biegu na orientację 

 
Miejsce zawodów: Zespół Szkól Administracyjno - Ekonomicznych, Gdynia ul.Orłowska 57
Termin: 20.10.2014 Poniedziałek. Zbiórka przed IX LO o 930.
 
Reprezentacja: W.Bunar, W. Czaplińska, M. Romańczuk, D. Denisiuk, A. Wąsik, A. Labuhn, A. Segin, G. Prill, M. Pytel, R. Kister.
 
 
 
Mistrzostwa Gdyni w Biegach Przełajowych
 
 
 
Miejsce zawodów: Teren Parku Miejskiego w Gdyni Kolibkach
29.09.2014 Poniedziałek  Biegi sztafetowe
30.09.2014 Wtorek Biegi Indywidualne



Turniej piłki siatkowej im. prof.Tadeusz Brzeskiego

  

Miejsce zawodów: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gdyni

Termin turnieju:

04.10. eliminacje dziewcząt

11.10. eliminacje chłopców

18.10. Półfinały dziewcząt i chłopców

25.10. finały dziewcząt i chłopców

 

 

Kalendarz zawodów sportowych w roku szkolnym 2013 / 2014.

 

Mistrzostwa Gdyni szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt 

Miejsce rozgrywek: Hala GOSiR, ul. OLimpijska

Grupa A: X LO, IX LO, II LO, I ALO 

Grupa B: VI LO, XIV LO, III LO

Terminarz gier:

16.04. Środa

8:30 X LO - IX LO

9:10 II LO - I ALO

9:50 VI LO - XIV LO

10:30 X LO - I ALO

11:10 IX LO - II LO

11:50 VI LO - III LO

12:30 X LO - II LO

13:10 IX LO I ALO

23.04. Środa

10:00 1A - 2B

10:40 1B - 2A

11:20 Mecz o 3 miejsce

12:10 Finał

Skład reprezentacji :  A. Budzyńska, P. Orwat, M. Neumueller, S. Bużan, A. Kruszyńska, P. Sawicka, K. Zaręba, M. Kondrat, P. Plata, C. Pietryka, P. Kacprowicz.

 

 

SKS dla reprezentacji szkoły w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, hala AMW ul. Śmidowicza 21 marca,  piątek godz. 1730 . 

Sparing w piłkę siatkową dziewcząt z reprezentacją III LO w Gdyni 20 marca czwartek godz. 1650 ( w III LO ). 

 

Drużynowe zawody pływackie klas I- III


Kiedy: 01 kwietnia 2014 r. Rozpoczęcie zawodów godz. 8.45 (zapisy w dniu zawodów  do godz. 8.30)
Gdzie: pływalnia Hotelu Gdynia


Konkurencje: 50 m st. grzbietowym dziewcząt, 50 m st. grzbietowym chłopców
                  50 m st. klasycznym dziewcząt, 50 m st. klasycznym chłopców
                  50 m st. dowolnym dziewcząt, 50 m st. dowolnym chłopców
                  sztafeta 4 x 25m st. zmiennym (2 dziewczyny + 2 chłopców)


* Klasa w każdej konkurencji indywidualnej może wystawić po 8 zawodników
* Każdy startujący uczeń zdobywa dla klasy 1 punkt, dodatkowo za zdobycie:
                  I miejsca- 7 punktów
                  II miejsca - 5 punktów
                  III miejsca- 3 punkty
* O ostatecznym miejscu klasy decyduje łączna ilość punktów ze wszystkich konkurencji 

 

Mistrzostwa Gdyni szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców

 

Miejsce rozgrywek – XIII LO w Gdyni, ul. Płk. Dąbka 207

 

Kolejność szkół w zeszłorocznych rozgrywkach: VI LO, I ALO, IV LO, ZSAE, IX LO, ZSCHiE, XIII LO, II LO, ZSM, X LO,XIV LO, ZST, V LO, III LO.

ZSAE – V LO           12.40           XIII LO – X LO   11.00                                             

XIV LO – ZSCHiE   13.30           IX LO – ZST        11.50          

II LO – ZSM            14.20           IV LO – III LO    12.40  

Skład reprezentacji: 

Maciej Bielas, Mateusz Borko, Paweł Szajda, Paweł Biliński, Wojciech Pełczyński, Jędrzej Bernaciak, Bartek Bochen, Grzegorz Lautenbach, Tomasz Kuźniarz,Dawid Blank, Mateusz Czekaj.  

 

Mistrzostwa Gdyni szkół ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt  

 

Miejsce: IV LO Gdynia, ul. Morska 186

Uczestnicy:  VI LO, X LO, ZSM, IV LO, XIII LO, IX LO

Terminarz:

21.03.

1 mecz- VI LO- IXLO                      godz. 10.00   Ten mecz jest przełożony. Odb®dzie się w innym terminie.

2 mecz- X LO- XIII LO                   godz. 10.45

3mecz- ZSM- IV LO                        godz. 11.30

 

25.03

1 mecz- XIII LO- ZSM                    godz. 11.00

2 mecz- IX LO- X LO                      godz. 11.45

3mecz- III LO- VI LO                      godz. 12.30

 

28.03

1 mecz- X LO- III LO                      godz. 10.00

2 mecz- ZSM- IX LO                      godz. 10.45

3mecz- IV LO- XIII LO                  godz. 11.30

 

01.04

1 mecz- IX LO- IV LO                     godz. 11.00

2 mecz- III LO- ZSM                        godz. 11.45

3mecz- VI LO– X LO                       godz. 12.30

 

04.04.

1 mecz- ZSM- VI LO                       godz. 10.00

2 mecz- IV LO- III LO                     godz. 10.45

3mecz- XIII LO- IX LO                   godz. 11.30

 

08.04.

1 mecz- III LO- XIII LO                  godz. 11.00

2 mecz- VI LO- IV LO                     godz. 11.45

3mecz- X LO- ZSM                         godz. 12.30

 

15.04

1 mecz- IX LO- III LO                     godz. 11.00

2 mecz- XIII LO- VI LO                  godz. 11.45

3mecz- IV LO- X LO                       godz. 11.30

 

Skład reprezentacji :

Patrycja Sawicka 1a, Marta Neumueller 1a, Kinga Galej 1e, Kornelia Pietryka 2b, Natalia Balogh 2c, Patrycja Kasprowicz 2c, Karolina Zaręba 2e, Eliza Zakrzewska 3e, Aleksandra Zarach 3e

                   

Mecz sparingowy z XIV LO

Dnia 17.03.2014r. o godz. 1700 w XIVLiceum Ogólnokształcącym w Gdyni reprezentacja IX LO w piłce siatkowej dziewcząt zagra mecz towarzyski z siatkarkami z XIV LO.

Mistrzostwa Gdyni w piłce siatkowej chłopców

Zawody odbywają się w Zespole Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni, ul. Sambora 48

Uczestnicy : III LO, VI LO, IX LO, XIV LO, ZSM, ZSCHiE.

Skład reprezentacji: J. Bernaciak, D. Blank, G. Lautenbach, T. Kuźniarz M. Ryński, P. Biliński, P. Niewęgłowski, R. Horbik, W. Pełczyński, J. Zwara.

03.03. pon.  godz. 1200 III LO - IX LO

11.03. wt. godz. 1300 IX LO - VI LO

14.03.  pt. godz. 1300 ZSM - IX LO

19. 03.  śr. godz. 1100 ZSSCHiE - IX LO

27.03. czw. godz. 1000 XIV LO - IX LO

 

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym

13.02.2014. czwartek godz. 900 Zespół Szkół Technicznych ul. Energetyków 13 A
Skład reprezentacji: W.Pełczyński, M.Kozłowski, D. Bużan
 
 
Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w sportach siłowych
 
19.02.2014. środa godz. 915 Zespół Szkół Rzemiosła i Handlu Gdynia Oksywie, ul. Śmidowicza 49
 
Skład reprezentacji : C. Pietryka, P. Paszkowska, N. Gurska, K.Narewski, G. Lautenbach, Pawelec, M. Buniowski, M.Kolbusz.
 
Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce chłopców
Miejsce zawodów: XIII Liceum Ogólnokształcące w Gdyni.
 
Skład reprezentacji:A. Grądziel,K. Babiński, M. Bielawski, M. Wańkowicz,K. Kowalczyk, A. Kuling,T. Niemasik,B. Bochen. 
 
15.01. godz. 1350
TT- IX LO
 
16.01.  godz. 1000
IX LO -ZSM
 
04.02.  godz.1300
IX LO - V LO
 
07.02.  godz.1100
IX LO -ZSCHiE
 
10.02.  godz. 1200
XIII - IX LO
 
13.02.  godz.1010
IX LO - ZSAE
 
 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza