Harmonogram odwołanych zajęć lekcyjnych dla klas III

w związku z maturą próbną

w dniach 2 - 8 kwietnia 2020 r.

Data Przedmiot i poziom egzaminu od 9.00

klasy zwolnione

z zajęć lekcyjnych od 7.30 do 13.00

Przedmiot i poziom egzaminu od 14.00

klasy zwolnione

z zajęć lekcyjnych od 13.00 do końca zajęć

2 kwietnia czwartek

JĘZYK POLSKI - PP

WSZYSTKIE KLASY TRZECIE

JĘZYK POLSKI -PR

FIZYKA - PR

3A, 3C, 3E, 3F

3 kwietnia piątek MATEMATYKA -PP WSZYSTKIE KLASY TRZECIE

MATEMATYKA -PR

FILOZOFIA- PR

HISTORIA SZTUKI-PR

3C
6 kwietnia poniedziałek

JĘZYKI OBCE NOWOŻYTNE (ang. hiszp., niem., ros.) - PP

WSZYSTKIE KLASY TRZECIE

JĘZYKI OBCE NOWOŻYTNE (ang., franc., hiszp., niem., ros.) - PR

WSZYSTKIE KLASY TRZECIE
7 kwietnia wtorek

BIOLOGIA - PR

WOS - PR

3B

GEOGRAFIA - PR

INFORMATYKA – PR

3D, 3F
8 kwietnia środa

CHEMIA - PR

3B

HISTORIA - PR

-------------

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

Lp Nazwa koła zainteresowań Termin
1 Szkolne Koło Pierwszej Pomocy Przedmedycznej środa 14.00-14.45
2 Filmowy Klub Dokumentu Historycznego co drugi czwartek 14.55- 16.30
3 Koło fizyczno- informatyczne kl. II C

środa 14.55- 15.40

czwartek 8.20- 9.05

4 Szkolne Koło Filmowe (DKF) piątek 16.00-21.00
5 Koło debatanckie

czwartek 15.00-17.00

czwartek 15.45- 16.30

6 Koło historyczne piątek 7.30-8.15
7

Koło matematyczne kl. III E i III B

III E wtorek 7.30- 8.15

III B wtorek 14.55- 15.40

III B środa 14.55- 15.40

8

Koło matematyczne kl. III D i III F

III D środa 8.20- 9.05

III F czwartek 8.20- 9.05

9

Koło matematyczne kl. III A środa 14.55- 15.40
10 Koło chemiczne środa 14.55-16.30

11

Koło Języka Polskiego wtorek 15.45-16.30

12

Koło Języka Polskiego kl. III C i III B

III C czwartek 12.10- 12.55

III B piątek 7.30- 8.15

13

Koło Języka Polskiego piątek 7.30- 9.05

14

Koło ,,Biznes i Kultura” wtorek 14.00- 15.30