Konsultacje

Terminy konsultacji dla uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Nazwisko i imię Przedmiot Dzień Tygodnia Godzina
Banasik Maria j.polski, wok środa 15.25 - 16.10
Błajek Alicja matematyka poniedziałek 8.00 - 8.45
Brodziński Krzysztof chemia piątek 14.25 - 15.20
Bury Tadeusz informatyka piątek 11.50 - 12.35
Brudnicka Agnieszka matematyka wtorek 8.00 - 8.45
Czech Daniel edukacja dla bezpieczeństwa środa 14.35 - 15.20
Delekta Edyta j.niemiecki poniedziałek 13.40-14.25
Długosz Beata geografia poniedziałek 9.50 - 10.35
Filipp Beata j.polski środa 17.00 -17.45
Góralski Marcin wychowanie fizyczne czwartek 12.45 - 13.30
Grasza Beata j.angielski środa 12.45 -13.30
Hochleitner Anna religia środa 10.45 - 11.30
Jastrzębska Anna matematyka środa 14.30 - 15.15
Konecka-Tężycka Magdalena wychowanie fizyczne czwartek 16.00 - 17.00
Kozak-Pawlak Grażyna matematyka poniedziałek 16.10 - 16.55
Krause Anna j.angielski środa 15.30 - 16.10
Kubiak Dorota matematyka poniedziałek 8.55 - 9.40
Kulka -Radko Agnieszka geografia piatek 12.45- 13.30
Kulling Monika j.polski poniedziałek 8.00 - 8.45
Kulling Wojciech j.polski, wok wtorek 8.00 - 8.45
Kulpińska Małgorzata biologia piątek 14.35 - 15.20
Ławicka Agnieszka wychowanie fizyczne wtorek 14.35 - 15.20
Łojek-Kurzętkowska Maria filozofia wtorek 16.10 - 16.55
Majewska Ewa j.rosyjski środa 13.45 -14.25
Malicka-Kowalczyk Olga j.polski, wok

poniedziałek

piatek

11.50 - 12.35

8.00 - 8.45

Marchwicka Joanna matematyka środa 15.30 - 16.15
Marcinowski Zenon j.polski poniedziałek 8.00 - 8.45
Mironiuk Ewa j.niemiecki czwartek 16.15 - 17.00
Morawiec-Pietrych Aleksandra matematyka poniedziałek 10.45 - 11.30
Moszczyńska Jolanta j.polski czwartek 14.30 - 15.15
Nowicka-Nozdryń Krystyna j.francuski

poniedziałek

11.50 - 12.35

13.40 - 14.25

Nozdrzykowska Katarzyna j.angielski

poniedziałek

wtorek

13.40 - 14.24

13.40 - 14.24

Ordyniec Arkadiusz historia wtorek 14.35 - 15.20
Paszak Danuta j.angielski poniedziałek 14.35 - 15.20
Ptaszyński Maciej wychowanie fizyczne czwartek 13.45 - 14.30
Pucyło Katarzyna j.angielski środa 15.30 - 16.10
Ratajczyk Sylwia j.niemiecki czwartek 15.25 - 16.10
Reclaw Gabriela j.hiszpański poniedziałek 10.45 - 11.30
Selonka Magdalena j.angielski poniedziałek 16.15- 17.00
Skibowska-Bąkała Katarzyna j.angielski środa 13.35 - 14.20
Smelkowska Sławomira fizyka środa 12.45 - 13.30
Sobieraj Leszek historia, wos czwartek 16.10 - 17.00
Spisak-Pietruszka Joanna biologia piątek 8.50 - 9.40
Starek Katarzyna religia środa 10.40 - 11.30
Starnawski Marcin wychowanie fizyczne środa 11.50 - 12.35
Stenka Joanna j.angielski wtorek 15.30 - 16.10
Szatrowska Dorota wychowanie fizyczne piątek 12.45 - 13.30
Szeleźniak-Białkowska Katarzyna wychowanie fizyczne środa 11.50 - 12.35
Szydłowska Anna chemia czwartek 12.45 - 13.30
Szymańska Katarzyna geografia środa 16.15 - 17.00
Turyn Małgorzata biologia środa 8.55 - 9.40
Twarowska Dorota j.angielski poniedziałek 15.20 - 16.00
Walaszek Paweł historia, wos czwartek 8.55 - 9.40
Wojculewicz-Grabowska  Magda j.angielski środa 15.25- 16.10
Wójtowicz Mirosław fizyka/ informatyka środa 12.35 - 13.30
Wysocki Artur historia, wos czwartek 10.25- 11.30

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza