Zastępstwa

ZASTĘPSTWA   NA PONIEDZIAŁEK   22 października     2018 r.

Nieobecni nauczyciele: I. Ziółkowska – Lichocka , J. Spisak,

3,4 godz. lekc. – diagnoza z jęz. polskiego – dla klas II

kl. 2A – sala 43 – 3,4 godz. - p. Marcinowski

Kl. 2B – sala 44- 3/4 godz. – p. Marchwicka / p.Szydlowska

kl. 2c – sala24 – 3,4 godz. – p. Kubiak

kl. 2D – sala 15 – 3,4 godz. - p. Kozak – Pawlak

kl. 2E – sala 34 - 3,4 godz. – p. M. Kulling

kl. 2F – sala 41 – 3/4 godz. – p. Paszak / p. Ptaszyński

kl. 2G – sala 45 – ¾ godz. – p. Hochleitner / p. Brudnicka

Kl. I C             - 4 godz. lekc. – j. ang. – p. Selonka

Kl. II A            - 5 godz. lekc. – j. ang. – p. Skibowska

Kl. II B            - 7 godz. lekc. – biologia – p. Ryl

Kl. II G            - 2 godz. lekc. – j. ang. – p. Pucyło

Kl. III B           - 8 godz. lekc. – biologia – p. Ryl

Kl. III G          - 7 godz. lekc. – j. ang. – p. Selonka

ZASTĘPSTWA   NA PIĄTEK   19 października     2018 r.

Nieobecni nauczyciele: I. Ziółkowska – Lichocka , J. Spisak, J. Stenka , Skibowska K.

   Hochleitner A. - wyjazd Caritas Kraków   M. Ptaszyński - zawody

Rajd im. F. Cegielskiej – uczestniczą kl. I d – op. p. A. Jastrzębska

                                                                kl. I G – op. p. A. Kulka – Radko

                                                                kl. II D – op. p. Walaszek

                                                                kl. II G – op. p. A. Brudnicka

                                                                koordynator – p. K. Szymańska

Kl. I A             - 2 godz. lekc. – matematyka – p. Kozak – Pawlak ( zamiast 2d )

Kl. I B             - 2 godz. lekc . – gr. II – wych. fiz. – p. Góralski ( zam. 2g )

Kl. I B             - 6 godz. lekc. – j. ang. / wych. fiz. – odwołane

Kl. I E             - 7 godz. lekc. – gr. II – j. ang. – p. Pucyło ( zamiast 2d )

Kl. I f               - 3 godz. lekc. – biologia – p. Turyn ( zamiast 2g )

Kl. II A            - 1 godz. lekc. – religia – odwołana

Kl. II B            - 2 godz. lekc. – religia – odwołana

                        - 5 godz. lekc. – biologia – p.Ryl

                        - 6 godz. lekc. – biologia – p. Turyn ( zam. 2g )

Kl. II E            - 3,4 godz. lekc. – biologia – p. Ryl

Kl. II F            - 3 godz. lekc. – religia – odwolana

Kl. II CF         - 4 godz. lekc. – gr. przyroda – p. Filipp ( zamiast 2G)

Kl. III A          - 4 godz. lekc. – WOS – odwołany

Kl. III B           - 3 godz. lekc. – gr. II - chemia – p. Szydłowska ( zamiast 2G)

                        - 6 godz. lekc. – gr. II – matematyka – p. Kubiak ( zam. 1G )

Kl. III e           - 6 godz. lekc. - przyroda – p. Kulpińska ( zamiast 7 godz. )

                        - 7 godz. lekc. – przyroda – p. Szydłowska ( zam. 1G )

Kl. III G          - 5 godz. lekc. – matematyka – p. Kubiak ( zamiast 1G )

Kl. 3CG          - 7 godz. lekc. – biologia – p. Turyn ( zamiast 2g )

Kl. II B            - 3 godz. lekc. – gr. II – p. Filipp ( zamiast 1d )

Kl. III D          - 5 godz. lekc. – gr. i – j. ang. – p. Nozdrzykowska ( zamiast 2d )

       

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza