uczennice i uczniowie zwolnieni z zajęć lub oczekujący na lekcję pozostają pod opieką nauczycieli w bibliotece

(w przypadku zwolnienia z wychownia fizycznego – pozostają pod opieką nauczyciela prowadzącego wf)

 

 

 

 

 

ZASTĘPSTWA NA PIĄTEK → 29 LISTOPADA 2019 r.

nieobecne nauczycielki: I. Ziółkowska-Lichocka, D. Szatrowska, A. Krause, K. Szeleźniak- Białkowska
i nauczyciele: A. Ordyniec, P. Surażyński

 

J. Spisak-Pietruszka wyjście o 11.10 → warsztaty w PPNT Innova Bio Pomorze z wybranymi uczniami klas 2B, 3B, 1B1, 1G1

 

D. Kubiak, B. Ryl→ warsztaty z Kryminalistyki na Wydziale Biologii UG → od 11.30 (uczniowie wychodzą w czasie lekcji) → dla klas 2B i 2G

 

 

WARSZTATY Z PROFILAKTYKI – spotkanie z Radcą Prawnym w sali nr 6

3 godzina → klasa 3B , klasa 3AD grupa WOS (opieka: p. M. Ptaszyński, p. M. Góralski, p. P. Walaszek)

4 godzina → klasa 3F, klasa 3G (opieka: p. M. Starnawski, p. A. Brudnicka)

 

 

 

ZAMIANA SAL:

3 godzina → klasa 1E1 → sala nr 38

4 godzina → klasa 2B → sala nr 41

 

 

za p. A. Krause:

3 godzina → klasa 2F → grupa zwolniona, 2 uczniów czeka na kolejna lekcję pod opieką nauczyciela w bibliotece

4 godzina → klasa 2E → język angielski → p. B. Grasza (zamiast 2G)

5 godzina → klasa 3F → język angielski → p. L. Lipińska

6 godzina → klasa 2A → język angielski → p. B. Grasza (zamiast 2G)

7 godzina → klasa 2F → ratownictwo przedmedyczne → p. M. Turyn (zamiast 2B)

 

 

 

za p. K. Szeleźniak- Białkowską:

1 godzina → klasa 1C2 → grupa zwolniona

2 godzina → klasa 2B → wychowanie fizyczne → p. M. Ptaszyński

4 godzina → klasa 3F → wychowanie fizyczne → p. M. Starnawski (grupa połączona)

5 godzina → klasa 1D1 → matematyka → p. J. Marchwicka

6 godzina → klasa 3C → wychowanie fizyczne → M. Góralski (grupa połączona)

7 godzina → klasa 1C1 → grupa zwolniona

8 godzina → klasa 1C1 → grupa zwolniona

 

 

 

za p. A. Ordyńca:

2 godzina → klasa 1E1 → język angielski → p. K. Pucyło

3 godzina → klasa 2A → grupa zwolniona, uczniowie uczęszczający na religię → religia → s. K. Starek

4 godzina → klasa 2A → filozofia → p. M. Łojek

5 godzina → klasa 2ED → historia → p. L. Sobieraj

6 godzina → klasa 2ED → historia → p. P. Walaszek (zamiast 2B)

9 godzina → zajęcia indywidualne odwołane

 

za p. P. Surażyńskiego:

4 godzina → klasa 2D → wychowanie fizyczne → p. M. Góralski

5 godzina → klasa 1D1 → matematyka → p. J. Marchwicka

6 godzina → klasa 1B2 → język hiszpański → K. Nowicka- Nozdryń

8 godzina → klasa 1E2 → grupa zwolniona

 

 

za p. A. Błajek:

1 godzina → klasa 1E2 → grupa zwolniona

2 godzina → klasa 1A1 → język angielski → p. K. Nozdrzykowska

3 godzina → klasa 1D2 → geografia → p. K. Szymańska

5 godzina → klasa 1E2 → język polski → p. W. Kulling (zamiast nauczania indywidualnego)

6 godzina → klasa 1G2 → chemia → p . A. Szydłowska (zamiast 2G)

 

 

za s. K. Starek:

1 godzina → klasa 2A → religia → przeniesiona na 3 godzinę, klasa 2FG zajęcia wg planu

 

 

ZASTĘPSTWA NA PONIEDZIAŁEK → 2 GRUDNIA 2019 r.

nieobecne nauczycielki: I. Ziółkowska-Lichocka, D. Szatrowska, A. Szydłowska

 

 

 

za p. A. Szydłowską:

3 godzina → klasa 2G → język angielski → p. K. Korczak (zamiast 1 godziny)

4 godzina → klasa 3B → biologia → p. J. Spisak- Pietruszka

5 godzina → klasa 3C → fizyka → p. A. Rogowska

6 godzina → zaj. ind. → zajęcia odwołane

7 godzina → zaj. ind. → zajęcia odwołane

8 godzina → zaj. ind. → zajęcia odwołane

9 godzina → zaj. ind. → zajęcia odwołane

10 godzina → zaj. ind. → zajęcia odwołane