Komunikat do uczniów i rodziców

 Informuję, że w dniu 19 kwietnia 2019r.  pracownicy naszej szkoły

biorą   udział w  akcji protestacyjnej

Informacje o sytuacji w kolejnych dniach będą podawane na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły 

Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły  będą mogli uczestniczyć
w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w wyznaczonych salach.


z poważaniem

Wiesława Krysztofowicz

dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

     Informujemy, że Dzień Otwarty Szkoły

zaplanowany na 26 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się

Zakończyliśmy cykl rozgrywek w unihokeju dziewcząt i chłopców, który odbył się w mijającym tygodniu.

Do zawodów przystąpiliśmy z wielkim optymizmem i nadzieją na awans do etapu miejskiego. Tak właśnie się stało - zarówno dziewczęta jak i chłopcy wygrali swoje mecze, pokazując bardzo dobrą oraz skuteczną grę. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w grze we wszystkich meczach chłopcy zdobyli III miejsce w Mistrzostwach Gdyni., natomiast dziewczęta zdobyły IV miejsce w Mistrzostwach Gdyni.

 

Zdobycie miejsca medalowego oraz tuż za podium sprawia, że jesteśmy dumni z postawy naszych uczniów. Wola walki, jaką pokazali zawodnicy na boisku, napawa optymizmem, a atmosfera jaka panowała - nie tylko podczas meczów, pozwoliła na ogromną radość w szeregach naszej drużyny.
Reprezentacja szkoły dziewcząt: Makurat Paulina 2e, Zielińska Sara 2f,Szatanik Weronika 2e, Strzemkowska Patrycja 2e, Klemensowska Zofia 2e,Kluza Kamila 1f,Jasińska Małgorzata 1c, Tanaś Kaja 1b Dulko Alicja, Pietroń Monika 1d, Staniszewska Sandra, Nazarova Nilufar 2e.
Reprezentacja szkoły chłopców: Datta Julian 1c, Dobrzeniecki Kacper 2a, Misztal Mikołaj 3b, Bryl Michał 1d, Skempski Mateusz 1d, Zwierski Piotr 1g,Krause Błażej 2c, Szejko Paweł 2c, Smagowski Mateusz 3e, de Laval Filip 1d.             

opiekun sekcji unihokeja - Agnieszka Ławicka