Szanowni Kandydaci!!!

 

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

 

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

 

W miniony piątek  27 marca uczniowie IX LO brali udział w Giełdzie Szkół, która odbyła się w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie. Uczniowie naszej szkoły odpowiadali na pytania przyszłych licealistów dotyczące profilów klas, kół zainteresowań i ciekawych projektów realizowanych w naszym liceum. Zachęcali gimnazjalistów do wyboru " Dziewiątki" jako przyszłej szkoły w dalszej edukacji.

 

 

Zespół promocji szkoły : Paulina Romanowska, Paulina Stryczyńska, Katarzyna Rzepka i Adam Labuhn.

Opiekun: Magdalena Tężycka