Szanowni Kandydaci!!!

 

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

 

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

 

Warto było przyjść w ostatnią niedzielę na uroczyste otwarcie Gdyńskiego Centrum Filmowego, bo po ceremonii otwarcia można było zwiedzać cały budynek wraz z salami wykładowymi Gdyńskiej Szkoły Filmowej, trzema kinami, księgarnią, salą wystawową. Uczniowie wraz z nauczycielami Wojciechem Kullingiem i Arkadiuszem Ordyńcem mogli podpatrzeć pracę fachowców od charakteryzacji, zobaczyć ciekawą wystawę poświęconą filmowi "Ida" czy zrobić sobie zdjęcie ze Shrekiem. Centrum robi naprawdę imponujące wrażenie...

a jego lokalizacja blisko Teatru Muzycznego, Muzeum Miasta Gdyni i kolejki szynowej na Kamienną Górę jest idealna. Od poniedziałku 14 września w salach kinowych Gdyńskiego Centrum Filmowego można będzie oglądać filmy Konkursu Głównego 40 Festiwalu Filmowego. Premiery filmów jak zwykle odbywać się będą w Teatrze Muzycznym. Klasa 1 A wraz z DKF-em "Gadające Głowy" uczestniczyć będzie w projekcjach i konferencjach z twórcami filmów.

DKF ( 1 A ) z Mają Ostaszewską

DKF ( 1 A ) z Tomkiem Kotem