Szanowni Kandydaci!!!

 

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

 

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

 

18 września bieżącego roku w Tuchomiu odbyła się integracja klas pierwszych. Pod wodzą Samorządu Szkolnego, w tym przewodniczącego Adama Labuhna cztery grupy pierwszaków wzięły udział w wielu konkurencjach które wymagały dużego zaangażowania ze strony wszystkich członków klasy. Choć bez współpracy się nie obyło, potrzebny był także spryt i dużo samozaparcia, a nawet umiejętność tańca. Konkurencji było tyle, że każdy mógł odnaleźć coś, w czym czuł się dobrze...

– artystyczne dusze mogły popisać się  pisaniem piosenki, urodzeni liderzy mieli okazję poprowadzić całą grupę, natomiast ci bardziej energiczni z pewnością odnaleźli się  podczas ataku na balony innej klasy. Znalazła się nawet konkurencja dla tych, którym niekoniecznie „podpasował” wychowawca. To był jedyny dzień, w którym można było bezkarnie….zmumifikować nauczyciela!

Gdy nie podziwialiśmy klasowych kotów, wzrok przyciągał las i jezioro, nad którym rozgrywała się większość konkurencji. Na zgłodniałych nie tylko wrażeń uczniów czekała gorąca grochówka i bułki i chwila wytchnienia na rozległym trawniku razem ze wszystkimi klasami. W taki dzień nie sposób było nie zintegrować się z innymi – bo przecież taki był zamiar!

Zuzanna Kozłowska