Szanowni Kandydaci!!!

 

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

 

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

 

Nie brakowało przez ostatnie 12 miesięcy wydarzeń związanych z „Franką”- gospodynią miasta wybraną w pierwszych samorządowych wyborach, późniejszą posłanką na Sejm III kadencji i Minister Zdrowia. Było tak, jak lubiła Franciszka Cegielska, która zwykła mawiać „Lubię, jak się dzieje dużo i szybko i... mądrze”. I faktycznie działo się dużo, mądrze i…ciekawie.

 

 

Były koncerty, festyny, turnieje sportowe, a także liczne konkursy. Przypominamy, że Dziewiątka była organizatorem I Gdyńskiego Młodzieżowego Rajdu im. Franciszki Cegielskiej – masowej imprezy, która zainteresowała niezwykle liczną grupę młodzieży z różnych gdyńskich szkół.

W sztabie obchodów znaleźli się m.in. Dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego Wiesława Krysztofowicz, Karolina Kleisa - uczennica IX LO -zastępca Redaktora Naczelnego Portalu MlodaGdynia.pl; Mateusz Kolera - uczeń IX LO –radny Rady Dzielnicy Oksywie/Sekretarz Redakcji Portalu MlodaGdynia.pl oraz Adam Labuhn - Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego IX Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego/Rzecznik Prasowy Redakcji Portalu MlodaGdynia.pl.