Komunikat do uczniów i rodziców

 Informuję, że w dniu 19 kwietnia 2019r.  pracownicy naszej szkoły

biorą   udział w  akcji protestacyjnej

Informacje o sytuacji w kolejnych dniach będą podawane na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły 

Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły  będą mogli uczestniczyć
w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w wyznaczonych salach.


z poważaniem

Wiesława Krysztofowicz

dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

     Informujemy, że Dzień Otwarty Szkoły

zaplanowany na 26 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się

W dniach 12-17 listopada trzy nauczycielki naszej szkoły odwiedziły Turcję w ramach programu ERASMUS+ My Career Steps. W liceum ogólnokształcącym PRAL w Adanie...

Danuta Paszak, Katarzyna Pucyło i Magdalena Wojculewicz-Grabowska pracowały wraz z przedstawicielami innych szkół z Turcji, Rumunii, Włoch i Wielkiej Brytanii, biorących udział w projekcie nad zaplanowaniem poszczególnych etapów programu. Nasi tureccy partnerzy z liceum PRAL przyjęli nas bardzo serdecznie zapewniając znakowmite warunki pracy i ciekawy program kulturalno-krajoznawczy. Miałyśmy okazję poznać turecką szkołę, porozmawiać z tamtejszymi nauczycielami i uczniami, spróbować lokalnej kuchni, a także podziwiać bajkowe krajobrazy Kapadocji. Kolejne spotkanie w ramach projektu odbędzie się w lutym w mieście Oradea w Rumunii.

Katarzyna Pucyło