30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

 

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!
 

NOWE WYTYCZNE ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA ZDROWOTNEGO W SZKOLE

W związku ze zmianą zasad epidemicznych związanych z COVID-19 Minister Edukacji i Nauki we współpracy z Ministrem Zdrowia oraz Głównym Inspektorem Sanitarnym wydał nowe ....... Czytaj więcej. 

Tak jak zapowiadaliśmy 10 listopada 2021 o 10:10 na terenie szkoły zakopaliśmy jubileuszową Kapsułę Czasu z okazji 30lecia Dziewiątki.  Miało być 30 rzeczy na 30lecie, ale niektórzy tak się wciągnęli w zabawę, że przekroczyliśmy planowaną liczbę kilkoma niespodziankami (a jakimi to się okaże za 10 lat). 

W uroczystości brali udział nasi obaj Panowie Dyrektorzy: Marcin Góralski i Krzysztof Brodziński, Panie z Rady Rodziców – Przewodnicząca Pani Monika Tokarska, Pani Aleksandra Polańska i Pani Beata Palczak oraz Przedstawiciele klas 1, 2 i 3.  Po przemówieniach i odczytaniu listy rzeczy, które spoczęły w Kapsule każdy z uczestników popracował nieco łopatą i miał swój udział w zakopywaniu naszego skarbu. Mamy nadzieję, że spotkamy się na wykopaniu Kapsuły 10 listopada 2031 roku w 40lecie IX LO! Sprawdzimy, jak przetrwały nasze pamiątki i wspomnienia. Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli coś oraz swoje serce w Kapsułę Czasu! 

Katarzyna Korczak, Magda Wojculewicz-Grabowska & Joanna Stenka