Terminy konsultacji dla uczniów w roku szkolnym 2021/2022

L.p

Nazwisko i imię nauczycielki/nauczyciela

Przedmiot

Dzień tygodnia i godzina

1.

Banasik Maria

język polski, plastyka

środa 15.45 - 16.30

2.

Błajek Alicja

matematyka

według potrzeb

3.

Brodziński Krzysztof

chemia, przyroda

czwartek 15.45 - 16.30

4.

Brudnicka Agnieszka

matematyka

według potrzeb

5.

Bury Tadeusz

informatyka

czwartek 14.44 - 15.40

6.

Czech Daniel

edukacja dla bezpieczeństwa, ratownictwo przedmedyczne

poniedziałek 13.05 -13.50

7.

Delekta Edyta

język niemiecki

środa 9.15-10.00 lub wtorek 15.40 po wcześniejszym zgłoszeniu

8.

s. Drobienko Marta

religia

środa 11.05- 11.50

9.

Duda- Szafranek Anna

etyka, filozofia

czwartek 11.05 – 11.50

10.

Filipp Beata

język polski

piątek 8.20 - 9.05. i piątek 7.30 - 8.15 po wcześniejszym zgłoszeniu

11.

Góralski Marcin

wychowanie fizyczne

poniedziałek 14.00- 14.45

12.

Grasza Beata

język angielski

wtorek 12.10 -12.55

13.

Hochleitner Anna

religia

środa 11.05 - 11.50

14.

Jastrzębska Anna

matematyka

poniedziałek 12.10 - 12.55

15.

Korczak Katarzyna

język angielski

według potrzeb

16.

Kozak-Pawlak Grażyna

matematyka

środa 10.10 - 10.55

17.

Krause Anna

język angielski

piątek 13.05 - 13.50

18.

Krysztofowicz Wiesława

geografia

środa 9.15 - 10.00

19.

Kubiak Dorota

matematyka

czwartek 10.10 - 10.55

20.

Kulka-Radko Agnieszka

geografia

poniedziałek 13.05 - 13.50

21.

Kulling Monika

język polski, historia filmu

czwartek, 14:00 – 14:45

22.

Kulpińska Małgorzata

biologia, przyroda

czwartek 15.45-16.30

23.

Ligęza Grażyna

wychowanie fizyczne

czwartek 15.45 - 16.30

24.

Lipińska Lucyna

język angielski

wtorek 13.05 - 13.50.

25.

Ławicka Agnieszka

wychowanie fizyczne

poniedziałek 12.10 - 12.55

26.

Mandrysz Jan

chemia

wtorek 13.05 - 13.50

27.

Marchwicka Joanna

matematyka

środa 9.15 - 10.00

28.

Marcinowski Zenon

język polski. historia i społeczeństwo

poniedziałek 12.10 - 12.55

29.

Mironiuk Ewa

język niemiecki

wtorek 15.45 - 16.30

30.

Nowicka-Nozdryń Krystyna

język hiszpański

środa 14.00-14.45

31.

Nozdrzykowska Katarzyna

język angielski

poniedziałek 13.05 - 13.50 po wcześniejszym zgłoszeniu

32.

Ordyniec Arkadiusz

historia

wtorek 13.05 - 13.50

33.

Pabisiak Barbara

język polski

wtorek 10.10 - 10.55

34.

Paszak Danuta

język angielski

wtorek 7.30-8.15 po wcześniejszym zgłoszeniu

35.

Ptaszyński Maciej

wychowanie fizyczne

czwartek 12.10 - 12.55

36.

Ratajczyk Sylwia

język niemiecki

wtorek 15.45-16.30

37.

Reclaw Gabriela

język hiszpański

czwartek, 12.10-12.55

38.

Rogowska Alicja

matematyka, fizyka

wtorek 7:30- 8:15

39.

Sadowska Jolanta

chemia

czwartek 15.40-16.25 po wcześniejszym zgłoszeniu

40.

Selonka Magdalena

język angielski

piątek 7.30 - 8.15

41.

Skibowska-Bąkała Katarzyna

język angielski

piątek 8.20 - 9.05

42.

Sobieraj Leszek

historia,
wiedza o społeczeństwie

wtorek 15.40 - 16.30 po wcześniejszym zgłoszeniu

43.

Spisak-Pietruszka Joanna

biologia

czwartek 7.30 - 8.15 po wcześniejszym zgłoszeniu

 

44.

Starnawski Marcin

wychowanie fizyczne

poniedziałek 13.05 - 13.50

 

45.

Stenka Joanna

język angielski

poniedziałek 7:30-8:15 po wcześniejszym zgłoszeniu

 

46.

Styba Grażyna

fizyka, informatyka

poniedziałek 7:30-8:15 po wcześniejszym zgłoszeniu

 

47.

Surażyński Przemysław

wychowanie fizyczne

wtorek 10.10- 10.55

 

48.

Szczechowski Szymon

wychowanie fizyczne

wtorek 11.05 - 11.50

 

49.

Szeleźniak-Białkowska Katarzyna

wychowanie fizyczne

czwartek 15.45-16.30

 

50.

Szymańska Katarzyna

geografia

poniedziałek 11.05-11.50 po wcześniejszym zgłoszeniu

 

51.

Twarowska Dorota

język angielski, przedsiębiorczość,
ekonomia w praktyce

wtorek 14.55 - 15.50

czwartek 15.45 - 16.30

 

52.

Walaszek Paweł

historia, historia i społeczeństwo,
wiedza o społeczeństwie

czwartek 14.55 - 15.40

 

53.

Wojculewicz-Grabowska Magda

język angielski

środa 14.00 - 14.45

 

54.

Wójtowicz Mirosław

fizyka, informatyka, przyroda

wtorek 14.00 - 14.45

 

55.

Wysocki Artur

historia, historia i społeczeństwo,
wiedza o społeczeństwie

środa 14.30 - 15.15