uczennice i uczniowie zwolnieni z zajęć lub oczekujący na lekcję pozostają pod opieką nauczycieli w bibliotece

(w przypadku zwolnienia z wychownia fizycznego – pozostają pod opieką nauczyciela prowadzącego wf)

   

  

 

 

ZASTĘPSTWA NA  ŚRODĘ →  26 STYCZNIA 2022 r.

 

nieobecni: K. Szymańska, K. Nowicka-Nozdryń, P. Walaszek, A. Krause, M. Kulling, J. Mandrysz, G. Reclaw, A. Kulka-Radko, M. Góralski, J. Stenka, A. Mestek-Giedrys, K. Gawecka, M. Banasik, Sz. Szczechowski

 

 

klasa 2B, 3F1 – zajęcia zdalne do 31.01.2022 włącznie

 

 

klasa 3C2, 2C, 2G, 3D1 – zajęcia zdalne do 28.01.2022 włącznie

 

 

klasa 2A, 1C, 1E, 1B, 1A, 2D – zajęcia zdalne do 27.01.2022 włącznie

 

 

za p. K. Szymańską:

3 godzina → klasa 3G2 → matematyka → p. A. Błajek

4 godzina → klasa 3F1 → grupa zwolniona

5 godzina → klasa 3G2 → grupa zwolniona

6 godzina → zaj. ind → zajęcia odwołane

 

 

za p. G. Reclaw:

2 godzina → klasa 3A2 → grupa zwolniona

3 godzina → klasa 3B2 → grupa zwolniona

4 godzina → klasa 3B2 → matematyka → p. A. Brudnicka

5 godzina → klasa 3B1 → język polski → p. B. Filipp, sala 32

6 godzina → klasa 3B2 → jezyk angielski → p. M. Wojculewicz (obie grupy połączone)

7 godzina → klasa 2E → język angielski → p. M. Selonka (obie grupy połączone)

8 godzina → klasa 2B → grupa zwolniona

 

 

za p. A. Kulkę-Radko:

2 godzina → klasa 3D1 → grupa zwolniona

4 godzina → klasa 2B → grupa zwolniona

5 godzina → klasa 3D2 → zajęcia z pedagogiem → p. A. Mikłaszewska

7 godzina → klasa 2G → grupa zwolniona

8 godzina → klasa 2E → biologia → p. J. Spisak-Pietruszka

9 godzina → klasa 2C → grupa zwolniona

 

 

za p. P. Walaszka:

3 godzina → klasa 2B  → grupa zwolniona

4 godzina → klasa 2E → grupa zwolniona

5 godzina → klasa 2E → religia → p. A. Hochleitner (zamiast 3 godziny)

6 godzina → klasa 3G2 → grupa zwolniona, pojedyncze osoby czekają na nast. lekcję w bibliotece

 

 

za p. K. Nowickiej-Nozdryń:

2 godzina → klasa 3A2  → grupa zwolniona

3 godzina → klasa 1E → grupa zwolniona

4 godzina → klasa 2D → grupa zwolniona

5 godzina → klasa 3B1 → język polski → p. B. Filipp, obie grupy połączone,  sala 32

6 godzina → klasa 3A1 → język angielski → p. K. Nozdrzykowska (obie grupy połączone)

7 godzina → klasa 3E1 → grupa zwolniona

 

 

za p. A. Krause:

2 godzina → klasa 3D2, 3E2 → grupa zwolniona

3 godzina → klasa 1C → grupa zwolniona

5 godzina → klasa 1B → grupa zwolniona

 

 

za p. M. Kulling:

3 godzina → klasa 3E2  → matematyka → p. A. Rogowska

4 godzina → klasa 1E → grupa zwolniona

6 godzina → klasa 2E → zajęcia z psychologiem → p. M. Kraińska

7 godzina → klasa 1E → grupa zwolniona

 

 

za p. J. Mandrysza:

3 godzina → klasa 3G2 → matematyka → p. A. Błajek (obie grupy połączone)

4 godzina → klasa 3E1 → matematyka → p. G. Kozak-Pawlak (zamiast zaj. ind)

5 godzina → klasa 3G2 → grupa zwolniona

6 godzina → klasa 2G  → grupa zwolniona

7 godzina → klasa 3G1 → fizyka → p. M. Wójtowicz

8 godzina → klasa 3F1 → grupa zwolniona

 

 

za p. M. Góralskiego:

5 godzina → klasa 1D → język angielski → p. K. Skibowska-Bąkała, sala 34

6 godzina → klasa 2C → grupa zwolniona

8 godzina → klasa 2A  → grupa zwolniona

 

 

za p. J. Stenki:

3 godzina → klasa 2C → grupa zwolniona

4 godzina → klasa 3B2 → matematyka → p. A. Brudnicka (obie grupy połączone)

5 godzina → klasa 1D → język angielski → p. K. Skibowska-Bąkała, sala 34, obie grupy połączone

6 godzina → klasa 3E1 → wf → p. P. Surażyński (obie grupy połączone)

 

 

za p. A. Mestek-Giedrys:

7 godzina → klasa 3C1  → grupa zwolniona, pojedyncze osoby czekają na nast. lekcję w bibliotece

8 godzina → klasa 3C1 → grupa zwolniona, pojedyncze osoby czekają na nast. lekcję w bibliotece  

 

 

za p. M. Banasik:

7 godzina → klasa 1D → grupa zwolniona

8 godzina → klasa 3A1 → grupa zwolniona, pojedyncze osoby czekają na nast. lekcję w bibliotece 

 

 

za p. Sz. Szczechowskiego:

7 godzina → klasa 3A1  → wf → p. M.Starnawski (obie grupy połączone)

8 godzina → klasa 3E1 → grupa zwolniona

9 godzina → klasa 3B1  → grupa zwolniona