Nauczycielki i nauczyciele

IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

 rok szkolny 2021/2022

Wiesława Krysztofowicz - dyrektorka szkoły - nauczycielka geografii i przyrody

Krzysztof Brodziński – wicedyrektor- nauczyciel chemii

Marcin Góralski - wicedyrektor- nauczyciel wychowania fizycznego

L.p

Nazwisko i imię nauczycielki/nauczyciela

Przedmiot

1. Banasik Maria

język polski, plastyka

2. Błajek Alicja

matematyka

3.

Brodziński Krzysztof

chemia, przyroda

4.

Brudnicka Agnieszka

matematyka
5.

Buller Barbara

biblioteka
6.

Bury Tadeusz

informatyka
7.

Czech Daniel

edukacja dla bezpieczeństwa, ratownictwo przedmedyczne

8.

Delekta Edyta

język niemiecki
9.

Drobienko Marta

religia
10. Duda- Szafranek Anna

etyka, filozofia

11.

Filipp Beata

język polski

12.

Gawecka Katarzyna

psycholog
13.

Grasza Beata

język angielski
14.

Góralski Marcin

wychowanie fizyczne
15.

Hochleitner Anna

religia
16.

Jastrzębska Anna

matematyka
17. Komosińska Elżbieta

biblioteka

18. Korczak Katarzyna

język angielski

19. Kozak-Pawlak Grażyna

matematyka

20.

Kraińska Monika

psycholog
21.

Krause Anna

język angielski

22.

Krysztofowicz Wiesława

geografia, przyroda
23.

Kubiak Dorota

matematyka
24.

Kulka-Radko Agnieszka

geografia
25.

Kulling Monika

język polski, historia filmu
26.

Kulling Wojciech 

biblioteka
27.

Kulpińska Małgorzata

biologia, przyroda
28.

Ligęza Grażyna

wychowanie fizyczne
29.

Lipińska Lucyna

język angielski
30.

Ławicka Agnieszka

wychowanie fizyczne
31.

Malicka-Kowalczyk Olga

język polski, historia teatru
32.

Mandrysz Jan

chemia
33.

Marchwicka Joanna 

                            

matematyka
34.

Marcinowski Zenon

język polski. historia i społeczeństwo
35.

Mestek-Giedrys Agnieszka

pedagog
36.

Mikłaszewska Alicja

pedagog
37.

Mironiuk Ewa

język niemiecki
38.

Nowicka-Nozdryń Krystyna

język hiszpański
39.

Nozdrzykowska Katarzyna

język angielski
40.

Ordyniec Arkadiusz

historia
41.

Pabisiak Barbara

język polski
42.

Paszak Danuta

język angielski
43.

Ptaszyński Maciej

wychowanie fizyczne

44.

Ratajczyk Sylwia

język niemiecki

45.

Reclaw Gabriela

język hiszpański
46.

Rogowska Alicja

matematyka, fizyka
47.

Sadowska Jolanta

chemia

48.

Selonka Magdalena

język angielski
49.

Skibowska-Bąkała Katarzyna

język angielski
50.

Sobieraj Leszek

historia, wiedza o społeczeństwie
51.

Spisak-Pietruszka Joanna

biologia
52.

Starnawski Marcin

wychowanie fizyczne
53.

Stenka Joanna

język angielski

54.

Styba Grażyna

informatyka, fizyka
55. Surażyński Przemysław

wychowanie fizyczne

56. Szczechowski Szymon

wychowanie fizyczne

57.

Szeleźniak-Białkowska Katarzyna

wychowanie fizyczne
58.

Szymańska Katarzyna

geografia
59.

Twarowska Dorota

język angielski, przedsiębiorczość,
ekonomia w praktyce
60.

Walaszek Paweł

historia, historia i społeczeństwo,
wiedza o społeczeństwie
61.

Wojculewicz-Grabowska Magda

język angielski
62.

Wójtowicz Mirosław

fizyka, informatyka, przyroda
63. Wysocki Artur

historia, historia i społeczeństwo,
wiedza o społeczeństwie